שירות הובלות לסטודנטים


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

תרתם אחר מעבר בית ברעננה והסביבה כולל אריזה? הגעתם למקום הנכון!

השוואת מחירים של הובלות לסטודנטים ברעננה – חבל על הזמן לנסות יותר זול משאנחנו מציעים כאן באתר האינטרנט שלנו.


נארוז לכם הכל, נפרק את החפצים בידי סבלים מנוסים, ללא מספרים נוספים בקבלה

ברכותינו! עושים מעבר בית ברעננה

הובלות בית בעיר רעננה תוך שימוש ברכב רב-עוצמה שאנחנו מביאים, זה רעיון מוצלח עקב כמה דברים: מאמץ מזערי כי אינכם אמורים לחשוב יותר מדי על המעבר, העברה צ'יק צ'ק ככל הניתן לדירה הבאה שכל רצונכם הוא להעביר את ימיכם בתוכה ואף מחיר מדהים אשר משגעת אפילו את המובילים שלנו תמיד שאנחנו נותנים לכם את זה ככה. העברת דירות ברעננה בגרסה המודרנית! צריכים שירותים בנושא העברת בית קרקע באיזור רעננה תמהים מה עלות הזזה של בתים בעיר רעננה ומהי כמות האזרחים ההמתגוררים עמכם במקום נהדר זה? כל הפיתרונות מיד.

  • אריזת ופירוק רהיטים של דירות מגורים ברעננה והסביבה התעריפים הכי טובים!
  • קבלת מעבר בית עם מנוף בעיר רעננה
  • נבצע עבורכם את שלב האריזה 25 שעות ביממה ,בלעדי אצלנו
  • אנו מאפשרים שינוע בתים באיזור רעננה אף בשעות הערב

לקבלת הצעה בתעריף ומחירים מצוינים צלצלו אלינו:

שינוע דירות בעיר רעננה בהרגשה טובה יותר עבורכם בלבד!

מעבר בין דירות זה אישיו שאנשים נוטים לקחת בתור מובן מאליו – הרכב הענקי מתייצב למרגלות ביתכם, הצוות לא מבזבז זמן ומעלה את הדברים, ולוקחים את הכל שוב למקום שהוא בעצם דירתכם הנוכחית. הרצון שלנו פשוט: לתת לכם איכות גבוהה מהרגיל משינוע הבתים המתחילה טרם המעבר ובזמן המעבר. ראשית, גם במעמד של מעבר חדר אחד באיזור רעננה ואפילו בסיטואציות של מעבר וילה ענקית, חובתנו להעמיד לרשותכם את החבר'ה המצוינים של החברה. באופן זה, אינכם חשים לחלוטין שהינכם באמצע מעבר, זה רק לעבור ושלום! הדברים והפריטים שוודאי שיש לכם ערך סנטימנטלי אליהם, או לכל הפחות כספי, יועברו לקופסאות בהרבה זהירות ובטכניקות אריזה מאובטחות בשביל להגן עליהם מכל פגע. אגב, אם דירתכם ממוקמת בקומות גבוהות ויש לכם חפצים ופריטים שתרצו להוביל מבלי לפרק אותם, אנו כאן לשירותכם עם העברה של דירות בהבאת מנוף. זו היא טכניקת העברה מצוינת שמשנה את כל הפרוצדורה למוגנת ויעילה מאוד. מה ש-100% הוא: את שלל החפצים שבאמתחתכם הינכם מביאים בלי יוצא מן הכלל לדירתכם העכשווית.

לשכור סבלים בעיר רעננה רק אצלנו

כעת אפוא אנחנו שמחים לדבר איתכם על המחירים של הזזה של בתים בעיר רעננה. מה שאנו מחויבים לו בלי יוצא מהכלל זה אמינות עם אפס חיפופים, לתת מענה באדיבות ועלויות נמוכות. בשביל להתחיל מעבר תהיו חייבים לקבץ כסף, להתקמצן על דברים או להגיד 'לא' למה שאתם אוהבים בחיים? לא כשאתם מעבר עושים באתר זה! התמחורים באתר הינם הכי נוחים – אף במצבים של הזזה של בתים ברעננה והסביבה בלי ליפט וגם במקרים של העברת חדר אחד. כלל תחומי ההובלה הם הזולים ביותר באתרנו. של מי הרווח? שלכם בלבד! עלות שינוע דירה בעיר רעננה

זו ההזדמנות שלכם: שירות הובלות לסטודנטים – אל תפספסו את התמחור הזול שאנחנו מציעים.

מספר חדרים מחיר ממוצע
תמחור הובלה של דירת סטודיו ברעננה והסביבה החל מ-220 ש"ח
תמחור העברת דירה בת שני חדרים באיזור רעננה 620 – 1150 ₪
עלויות הובלת דירות 3 חדרים ברעננה והסביבה החל מ-1070 ש"ח
מחיר העברה של דירה בת ארבעה חדרים בעיר רעננה 1740 ש"ח
עלויות מעבר דירה עם חמישה חדרי שינה באיזור רעננה החל מ-2200 ש"ח
עזרה בלארוז דירתכם בעיר רעננה 30-34 ₪ לקרטון
שירותי מנוף הובלה של דירת חדר . תוספת של 260 ש"ח

עלות הובלות לסטודנטים ברעננה – אצל מי נמצא את המחיר הכי טוב בישראל?

שירות הובלות לסטודנטים

תוציאו ארנק על הטיפול ותו לא .

שירות ההובלות שלנו מותאם עבורכם אישית. מה זה אומר? הוציאו את פנקס הצ'קים רק על מה שלו אתם זקוקים בלבד. אנחנו לא כותבים עלות לעזרה שאנחנו נותנים בשיטת עלות חקוקה בסלע, עלות מינימלית לכל משלוח וכדומה. בעלי המקצוע שנצמיד לכם ידאגו לכם לעלות ומחירון שמתאים לגמרי לאופי המעבר שאתם רוצים, לסדר הגודל שהיא מצריכה, מס' הסבלים הנצרכים ותנאי ההובלה. אתם משלמים במינימום של המינימום וחוסכים במקסימום האפשרי!