הובלות גדולות בעיר רעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

בודקים את השטח למעבר ברעננה יחד עם שירותי מארז? כנראה שמצאתם!

יש אצלנו אנשים עם ותק עוד מהשנה 1986 – אנו מבצעים הובלות גדולות ברעננה על הצד הטוב ביותר.


שירותי אריזה, נפרק את החפצים בידי סבלים רציניים, הכל כלול בתעריף

בשעה טובה עושים מעבר בית באיזור רעננה

הובלה של בית ברעננה והסביבה עם משאית הובלה גדול הנשלחת דרכנו, זה רעיון טוב עקב המון סיבות: חוסר מאמץ כי לא מתפקידכם לחשוב יותר מדי על המעבר, הובלה צ'יק צ'ק ככל הניתן אל הדירה הטרייה שבבעלותכם שוודאי הינכם מתרגשים לחיות בה וגם תעריף נפלא אשר מהממת אף את הצוות שלנו כל הזמן שאנו מציעים לכם אותה. מעבר בית ברעננה הדור הבא! צריכים שירות של העברת בית גדול בעיר רעננה? מגרדים בראשכם כמה תשלמו על העברה של דירות בעיר רעננה ומה מספר האזרחים שמתגוררים בשכנות אליכם באיזור נהדר זה? כל הפיתרונות מיד.

  • אריזת ופירוק רהיטים של דירות מגורים בעיר רעננה התמחורים הכי זול!
  • הזמינו מעבר בין דירות עם מערכות הנפה מתקדמות בבת-ים באיזור רעננה
  • שירותי אריזה מתי שתרצו , איפה תמצאו דבר כזה?
  • אצלנו זה אפשרי: הובלת דירה בעיר רעננה גם בלילה

לפרטים נוספים בתעריף ומחירים נוחים צלצלו אלינו:

מעבר בין דירות בעיר רעננה בהרגשה טובה יותר למענכם ורק למענכם!

מעבר דירות זה , מסתבר, דבר אשר ישראלים רבים נוטים לקחת כפשוט וברור – רכב ההובלות מתייצב למרגלות ביתכם, הסבלים לוקחים זריז את החפצים ופורקים את הדברים במקום הזה שמעכשיו הוא דירתכם. כל רצוננו הוא להעניק לכם איכות גבוהה מהרגיל משינוע הבתים המתחילה עוד לפני ההובלה ובזמן המעבר. נציין, שאף במקרים של מעבר חדר אחד ברעננה והסביבה והן במצב של שינוע של פנטהאוז, נשמח לתת לכם את החבר'ה המצוינים שבארגון. בצורה זו, אתם לא מרגישים , ואף לא קמצוץ, שהינכם בתהליך של מעבר דירה, זה רק לעבור ושלום! שלל הרהיטים והפריטים החשובים לכם כל-כך יועברו לקרטונים באופן זריז ובדרכי מארז בטוחות ואמינות למען הגנה מושלמת. אגב, אם דירתכם נמצאת בקומה גבוה יחסית ויש לכם חפצים ופריטים שאתם רוצים לשנע ללא פירוק אנחנו כאן כדי לתת עבורכם העברה של דירות בסיוע מנוף. זוהי טכניקת העברה מהירה שיש בה לשנות את העבודה למוגנת ויעילה מאוד. היו סמוכים ובטוחים: את כלל הציוד שבביתכם תניעו בלי יוצא מן הכלל לדירתכם הנוכחית.

להשיג שירותי הובלה ברעננה והסביבה באתרנו בלבד

מיד נשמח לספר לכם על מחירון הזזה של בתים ברעננה. מה שאנו הולכים לפיו בעקביות זה לא להיות שירותיים בלי חיפופים, לתת מענה סבלני ועלויות זולות. אם רצונכם הוא לעשות הובלה לא תהיה לכם ברירה אלא לאגור כסף רב, לחסוך בהוצאות או לוותר על מותרות? חד משמעית לא! מעבירים בעזרתנו! העלויות והתעריפים אצלנו הינם הכי זולים שיש – אף במקרה של העברה של דירות באיזור רעננה בלי ליפט ואף במקרה של שינוע של דירת חדר. כל סקטור של שינועים הם למעשה הזולים ביותר אצלנו. מי מרוויח מכל זה? של מי הרווח? שלכם! עלויות העברות בתים בעיר רעננה

אצלנו בלבד: תוכלו להזמין שירות הובלות גדולות רעננה – לא תמצאו מחיר טוב יותר בישראל באחריות!

מס' חדרי שינה מחיר ממוצע
מחירון הובלת דירת חדר ברעננה החל מ-220 ש"ח
תעריף מעבר דירה עם שני חדרי שינה ברעננה 710 – 1210 ₪
תעריף הובלת דירות 3 חדרים ברעננה והסביבה החל מ-1150 ש"ח
עלויות העברה של דירה בת ארבעה חדרים בעיר רעננה 1850 ש"ח
עלויות הובלת דירת 5 חדרים בעיר רעננה החל מ-2180 ש"ח
מתן שירות לארוז דירתכם באיזור רעננה 30-35 ₪ לקרטון
שירותי מנוף הובלה של דירה קטנה . תוספת של 240 ש"ח

הצוות שלנו בעל ניסיון רב עוד משנת 1980 – אנו עושים הובלות גדולות ברעננה ואנחנו הכי טובים בזה.

הובלות גדולות בעיר רעננה

תתנו תשלום רק על השירות וזה הכל .

עזרה שאנחנו נותנים תואם לכם בדיוק. מז"א? שלמו על הטיפול שלו אתם זקוקים בלבד. אנו לא מתאימים מחיר להשירות שאנו מציעים בשיטת עלות קבועה מראש, תעריף מינימום לכל הזמנה וכו'. הסבלים ומנהלי העבודה שנצמיד אליכם יתאימו לכם מחיר שמתאים בדיוק לאופי המעבר שאתם צריכים, לסדר הגודל שהיא מצריכה, מספר הצוות הנדרש ומהם התנאים הנדרשים להובלה. הוציאו את פנקס הצ'קים באופן מינימלי וגורפים באופן מירבי!