הובלות זולות ברעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

בודקים את השטח למעבר ברעננה בתוספת מארז ופירוק? אתם במקום הנכון!

הובלה זולה ברעננה מדובר בעניין קל ופשוט – פה אצלנו תקלטו איך זה ככה.


שירותי אריזה, נפרק את הריהוט בידי סבלים רציניים, בלי תוספות פתאומיות בתשלום

בשעה טובה עוברים דירה ברעננה

הובלה של בית ברעננה עם משאית הובלה עוצמתי הנשלחת דרכנו, תאפשר לכם להיות בטוחים בסיבות למכביר: מאמץ מינימלי מאחר ולא מתפקידכם לשבור את הראש על הובלה, העברה בחטף ככל הניתן לדירתכם הבאה שכל רצונכם הוא לחיות בתוכה וגם מחיר מצוין שמהממת אפילו את המובילים שלנו כל הזמן שאנו מציעים לכם אותה. העברות ברעננה העתיד! רוצים שירותי הובלת בית פרטי בעיר רעננה? משפשפים בפדחתכם מהו התעריף של הזזה של בתים בעיר רעננה ומהי כמות האזרחים האשר דרים עמכם בסביבה המצוינת הזו? המענה מולכם.

  • לארוז ולפרוק חפצים של דירות בעיר רעננה המחיר הנמוכים ביותר!
  • שריינו הובלת דירה בעזרת מערכות הנפה מתקדמות ברעננה
  • שירותי אריזה בכל זמן ביום !
  • אצלנו זה אפשרי: מעבר בית ברעננה אפילו בלילות

לשאר סוגי ההובלות בתעריף ומחירים מדהימים התקשרו:

מעבר בין דירות ברעננה בגישה נפלאה עבורכם בלבד!

מעבר דירות זה נושא אשר אנשים נוטים לתפוס כברור ופשוט – הרכב המגיעה, הסבלים לוקחים זריז את החפצים ומכניסים את הדברים אל ההבית הנוכחי. רצוננו הוא לשרת אתכם בצורה שאין כמוה מהעברת הדירה המתחילה טרם המעבר ובזמן ההעברה. בתור התחלה, אפילו במקרים של העברת חדר אחד ברעננה והסביבה וגם במקרים של מעבר פנטהאוז, רצוננו הוא להעניק לכם את הצוות המקצועי של החברה. ככה, לא תרגישו כלל שהינכם בתהליכי מעבר, זה רק לעבור ושלום! שלל הפריטים ששוויים לא יסולא בפז יאוכסנו בקרטונים בצורה מסודרת ויוארזו בשיטות רציניות להגנתם הטוטאלית. בנוסף, אם דירתכם נמצאת בקומה גבוהה בבניין רב קומות, וקיימים אצלכם דברים שאתם אמורים להעביר ללא פירוק אנחנו פה כדי לתת הזזה של בתים במנוף. זו היא טכניקת העברה מצוינת שמשנה את כל ההעברה לחסכונית בזמן ויעילה בהרבה. שלא יהיה לכם שום חשש: את כלל הדברים שבדירתכם תשנעו בפשטות אל הדירה החדשה.

להשיג שירותי העברת דירה ברעננה והסביבה באתרנו, ולא באף מקום אחר

ברגע זה נשמח לספר לכם על עלות העברות בתים בעיר רעננה. מה שבאופן תמידי אנו מחויבים לו בלי יוצאים מן הכלל זה לא להיות שירותיים עם אפס הקלות, שירות אדיב ועלויות הוגנות. ע"מ לעבור יהיה עליכם לאגור כסף רב, להתקמצן על דברים או לוותר על מותרות? התשובה היא 'לא'! מבצעים מעבר באתרנו! התעריפים אצלנו הינם הכי טובים – במצבים של מעבר דירות באיזור רעננה בלי ליפט ואף במקרה של העברה של חדר יחיד. כלל התחומים של העברות נמצא אצלנו הכי זול. מה יוצא מכך נשכר? שלכם ותו לא! עלויות של הובלת דירות בעיר רעננה

עצרו! אפשר לעצור עם החיפושים! הובלה זולה ברעננה – במחירונים הטובים ביותר במדינה.

מספר חדרים מחיר ממוצע
מחירון מעבר דירה של חדר 1 באיזור רעננה החל מ-250 ש"ח
עלויות מעבר דירה עם שני חדרי שינה ברעננה והסביבה 650 – 1170 ₪
מחיר הובלת דירות 3 חדרים ברעננה החל מ-1080 ש"ח
מחירים של העברת דירה בת ארבעה חדרים ברעננה והסביבה 1980 ש"ח
מחירים של העברת דירה בת חמישה חדרים בעיר רעננה החל מ-2220 ש"ח
מתן שירות פירוק ואריזה של דירות באיזור רעננה 30-33 ₪ לקרטון
הנפות להעברת דירה . תוספת של 260 ש"ח

כבר שנים שרק חשבתם על העברת דירה? נצרכים להובלה זולה ברעננה? ברכותינו. אתם במקום הנכון.

הובלות זולות ברעננה

תתנו תשלום על הטיפול ותו לא .

מתן השירות של צוותינו תואם לכם בדיוק. מה פירוש הדברים? הוציאו את פנקס הצ'קים על הטיפול שמעוניינים בו בלבד. איננו מתמחרים את שירותינו ע"פ תעריף חקוק בסלע, עלות מינימלית לכל הזמנה וכדומה. בעלי המקצוע שנצמיד לכם ידאגו לכם לעלות ותעריף שמתאים בדיוק לאופי המעבר שאתם צריכים, לסדר הגודל שהיא מצריכה, מס' העובדים הנדרשים, ומהם התנאים הנדרשים להובלה. אתם מוציאים ארנק במינימום של המינימום ומשיגים כמה שיותר!