הובלה של רהיטים ברעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

ניסיתם לחפש הובלות דירה באיזור רעננה פלוס שירותי מארז? יש לנו חדשות טובות!

צריכים מחירים נוחים על הובלת רהיטים ברעננה? ניתן להפסיק את החיפושים – הגענו.


נארוז עבורכם, נפרק את הציוד וסבלות בלי הפתעות בעלות

בשעה טובה עושים מעבר בית ברעננה

העברת דירה ברעננה תוך שימוש ברכב רציני שאנו מביאים, תאפשר לכם להיות בטוחים במס' סיבות: חוסר מאמץ שכן לא מחובתכם להתעסק כלל בהובלות, העברה בחטף והכי מהירה שאנו יכולים לספק אל דירתכם הטרייה אשר אתם כמהים לחיות בתוכה ואף מחיר מדהים שמדהימה אף את הצוות שלנו כל הזמן כאשר הצוות שלנו מעניק ככה. העברות ברעננה והסביבה הדור הבא! נצרכים להטבות של העברת בית קרקע ברעננה? תמהים מה יעלה הזזה של בתים ברעננה ומהי כמות האזרחים האשר דרים עמכם בעיר הנפלאה? המענה מולכם.

  • אריזה של הרהיטים ופירוקם בבתי מגורים בעיר רעננה התמחורים הכי זול!
  • הזמינו מעבר בין דירות בסיוע מערכות הנפה מתקדמות ברעננה והסביבה
  • נארוז עבורכם 25 שעות ביממה ,בלעדי אצלנו
  • רק אצלנו: מעבר דירות ברעננה והסביבה אף בלילות

לפרטים נוספים בעלות ומחירים מצוינים אנחנו לשירותכם:

שינוע דירות ברעננה והסביבה בצורה שונה בשבילכם בלבד!

מעבר בית זה , מסתבר, דבר אשר ישראלים רבים נוטים לקחת כפשוט וברור – הליפט מופיע, הצוות לא מבזבז זמן ומעלה את הדברים, וסוחבים אותם שנית לתוך המקום שהוא בעצם דירתכם הנוכחית. גחמתינו הגדולה היא להעניק לכם שירות ברמה שאין לא מתחרים מהמעבר בין דירות והכל מתחיל אפילו טרם המעבר ולאורך הפרוצדורה. קודם כל, גם במעמד של העברת חדר אחד ברעננה ואפילו בזמן הובלה של דירה גדולה, נשמח לתת לכם את הסבלים המקצועיים שבארגון. בצורה זו, לא תרגישו , ואף לא קמצוץ, שהינכם בעיצומו של מעבר דירה, זה רק לעבור ושלום! שלל הרהיטים והפריטים ששוויים לא יסולא בפז יאוכסנו בקופסאות קרטון בצורה מסודרת ויוארזו בדרכים אמינות ובטוחות בשביל הגנה מושלמת. ד"א, נניח שהינכם דרים בקומה גבוה יחסית וקיימים אצלכם חפצים ופריטים שאתם רוצים לשנע ללא פירוק אנחנו כאן כדי לתת עבורכם הובלות דירות המתבצעות עם מנוף. זו למעשה טכנולוגיה מהירה שיש בה להפוך את העבודה לאמינה וזריזה מאוד. היו רגועים שאת כלל הציוד שיש לכם תעבירו בלי יוצאי דופן אל הדירה החדשה.

להזמין מובילי דירות ברעננה והסביבה רק אצלנו

תכף נשמח לספר לכם על מחירון מעבר דירות באיזור רעננה. מה שתמיד אנחנו הולכים איתו כנר לרגלנו בעקביות זה לא להיות שירותיים עם אפס הקלות, שירות אדיב ועלויות טובות. אם אתם רוצים להזמין הובלה לא תהיה לכם ברירה אלא לאגור כסף רב, להתקמצן על עצמכם ולהגיד 'ביי' לכל אשר משמח אתכם? התשובה היא 'לא'! מובילים איתנו! העלויות והתעריפים אצלנו הם הזולים ביותר – אף בסיטואציות של העברות בתים בעיר רעננה בלי מעלית ואף במקרה של שינוע של דירת חדר. כל תחום של הובלות אצלנו הם חד משמעית הנוחים ביותר. מי מרוויח מכל זה? של מי הרווח? אתם! עלויות של העברות בתים בעיר רעננה

פה באתר אנו מאפשרים לערוך בקלות השוואת עלויות של הובלת רהיטים ברעננה – אל תפספסו.

גודל הדירה מחיר ממוצע
עלויות העברת דירה של חדר ברעננה והסביבה החל מ-250 ש"ח
עלויות מעבר דירה עם שני חדרי שינה באיזור רעננה 600 – 1170 ₪
מחיר העברה של דירה בת שלושה חדרים באיזור רעננה החל מ-950 ש"ח
מחיר שינוע דירת ארבעה חדרים ברעננה 1770 ש"ח
עלות העברה של דירה בת חמישה חדרים בעיר רעננה החל מ-2110 ש"ח
טיפולי פירוק ואריזה של דירות באיזור רעננה 30-34 ₪ לקרטון
הנפה שינוע דירות . תוספת של 220 ש"ח

מחיר נמוך – הובלת רהיטים ברעננה – שירות ותיק ואמין – אמינות ומקצועיות כוללת.

הובלת רהיטים ברעננה

אתם משלמים על מה שאתם מקבלים וכאן זה נגמר .

מתן השירות של צוותינו מותאם עבורכם ברמה הכי אישית. מז"א? תוציאו ארנק על אשר הינכם נצרכים אליו בלבד. אין אצלנו מצב בו אנו מצמידים מחיר למתן השירות של צוותינו על פי עלות מוכנה מראש, עלות מינימלית לכל משלוח וכיוצא באלה. בעלי המקצוע שנצמיד לכם ידאגו לכם לתמחור שעולה בקנה אחד עם סוג המעבר שבחרתם, לרמת התיאום שהיא מצריכה, כמות הסבלים הנדרשים, ותנאי ההובלה. תתנו תשלום במינימום וגורפים במקסימום!