הובלת מחסן בעיר רעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

ניסיתם לחפש מעבר בית בעיר רעננה בתוספת מארז ופירוק? הגעתם למקום הנכון!

ביקשתם כבר הרבה זמן עלות נוחה להובלת מחסן ברעננה? ההתרוצצויות שלכם נגמרים.


נבצע עבורכם את שלב האריזה, נפרק את הריהוט עם סבלים מנוסים, ללא אותיות קטנות במחיר

מזל טוב! עושים מעבר בית ברעננה

העברת דירה באיזור רעננה בעזרת כלי רכב רב-עוצמה שאנחנו שולחים, זה רעיון טוב עקב המון סיבות: חיים קלים כי אינכם אמורים לחשוב יותר מדי על המעבר, העברה צ'יק צ'ק ככל הניתן אל הדירה החדשה שלכם שאתם כבר משתוקקים להתגורר בתוכה וגם מחיר מדהים אשר מהממת גם אותנו קבוע שאנו מציעים לכם אותה. הובלה בעיר רעננה בגרסה המודרנית! מעוניינים בשירות של העברת בית גדול באיזור רעננה תמהים כמה נשלם על הובלות דירות ברעננה והסביבה וכמה תושבים שכנים אליכם בסביבה המצוינת הזו? כל ההבהרות מיד.

  • אריזת הרהיטים ופירוקם בדירות באיזור רעננה התשלומים הכי טובים!
  • שריינו מעבר בין דירות בעזרת ליפט באיזור רעננה
  • נבצע עבורכם את שלב האריזה בכל שעה ביום BONUS
  • רק אצלנו: העברת בית בעיר רעננה אפילו בשעות הערב

להסבר נוסף בעלות ומחירים זולים שוחחו איתנו:

העברת דירה בעיר רעננה בצורה רצינית אך ורק עבורכם!

הובלת דירה זה עסק אשר ישראלים רבים נוטים לקחת כפשוט וברור – הרכב מגיע אל מתחת לדירתכם, הצוות לא מבזבז זמן ומעלה את הדברים, וסוחבים הכל שנית אל המקום שהוא בעצם דירתכם הנוכחית. גחמתינו הגדולה היא להעניק לכם שירות ברמה מצוינת מהרגיל מהובלת הדירה והכל קורה טרם ההעברה ולאורך ההובלה. א', אף בעת העברת דירת חדר באיזור רעננה ואף בעת הובלת פנטהאוז, מחובתנו לתת לכם את החבר'ה המצוינים של החברה. כך, לא תרגישו , ואף לא קמצוץ, שהינכם באמצע מעבר, אלא פשוט עוברים! שלל הרהיטים והפריטים החשובים לכם כל-כך ימוקמו בקרטונים בצורה מסודרת ובשיטות מארז מתקדמות בשביל להגן עליהם מכל פגע. יחד עם זאת, במצב בוהינכם נמצאים בקומה גבוה כלשהי, וברשותכם רהיטים שאתם אמורים להעביר ללא פירוק אנחנו פה כדי לתת העברות בתים בעזרת מנוף. זה בעצם טכניקת מעבר עוצמתית שיש בה להפוך את כל המעבר ליעילה וחסכונית בזמן מאוד. אתם יכולים להיות בטוחים שאת שלל הדברים שבביתכם תעבירו בלי בעיות לדירתכם הנוכחית.

להשיג שירותי העברת דירה בעיר רעננה באתרנו בלבד

תכף נשמח לספר לכם על מחירון הובלות דירות באיזור רעננה. מה שאנחנו הולכים איתו כנר לרגלנו בלי יוצא מהכלל זה לא להיות שירותיים עם אפס הקלות, להיות סבלנים מאוד ותעריפים טובים. על-מנת להתחיל העברה תאלצו להתחנן לבנק, לחסוך בהוצאות ולהגיד 'ביי' לכל אשר משמח אתכם? לא במצב שהינכם עוברים דירה איתנו! התעריפים אצלנו הינם הכי טובים – במקרה של מעבר דירות באיזור רעננה כשאין מעלית וגם במקרים של הובלת דירת סטודיו. כל סקטור של הובלה נמצא אצלנו הכי זול. מה יוצא מכך נשכר? אך ורק שלכם! מחירון שינוע דירה ברעננה

מה המחיר של הובלת מחסן ברעננה? התעריפים שלנו יהיו בשבילכם הפתעה טובה ויותר.

גודל הבית מחיר ממוצע
מחירון מעבר דירה של חדר 1 באיזור רעננה החל מ-250 ש"ח
תעריף העברת דירה בת שני חדרים ברעננה 610 – 1190 ₪
תעריף הובלה של דירה בת 3 חדרים בעיר רעננה החל מ-1030 ש"ח
מחיר הובלה של דירה בת 4 חדרים ברעננה 1880 ש"ח
מחירון הובלה של דירה בת 5 חדרים בעיר רעננה החל מ-2190 ש"ח
עזרה באריזה ופירוק של דירות ברעננה והסביבה 30-31 ₪ לקרטון
שירותי מנוף העברת דירה גדולה . תוספת של 220 ש"ח

מה המחיר של שירות הובלת מחסן ברעננה? הידד: התשובה שאתם צריכים מונחת כאן אצלנו.

הובלת מחסן בעיר רעננה

אתם משלמים על מה שאתם מקבלים ותו לא .

עזרה שאנחנו נותנים מותאם עבורכם אישית. מה הכוונה? הוציאו את פנקס הצ'קים על מה שהכרחי והינכם צריכים בלבד. אנו לא מתאימים מחיר להשירות שאנו מציעים בצורה של תעריף חקוק בסלע, עלות רף מנדטורית לכל מזמין וכו'. בעלי המקצוע שנביא לכם ידאגו לכם לתעריף שמתאים לסוג המעבר את היקף ההובלה, מספר הצוות הנדרש ומהם התנאים. אתם משלמים במינימום של המינימום ומשמרים מקסימום!