הובלת דירת 2 חדרים ברעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

ניסיתם לחפש העברת בתים ברעננה פלוס שירותי מארז? כנראה שמצאתם!

זמן רב שכבר רציתם מעבר דירה? מעוניינים בהובלה של דירת 2 חדרים ברעננה? הגעתם למקום הנכון.


נבצע עבורכם את שלב האריזה, פירוק רהיטים עם סבלים מנוסים, הכל כלול בחשבונית

הגיעה השעה! עוברים דירה בעיר רעננה

הובלת דירות ברעננה עם משאית הובלה עוצמתי הנשלחת דרכנו, תבטיח לכם המון סיבות: קלות רבה מאחר ולא מחובתכם להתעסק כלל בהובלות, הובלה זריזה והכי מהירה שביכולתנו אל הדירה החדשה שלכם שכל עניינכם הוא להתגורר בתוכה ואף מחיר מטורף שמדהימה אפילו את הצוות שלנו כל הזמן כאשר אנחנו מעניקים בצורה זאת. העברת דירות בעיר רעננה בגרסה המודרנית! צריכים הטבות של הובלת בית פרטי ברעננה והסביבה? אתם תמהים כמה נשלם על הובלת דירה באיזור רעננה ומה מספר האזרחים שהמתגוררים עמכם במקום נהדר זה? המענה מולכם.

  • לארוז ולפרוק חפצים של דירות מגורים ברעננה התשלומים הכי טובים!
  • הזמנת מעבר בית בעזרת ליפט ברעננה והסביבה
  • פירוק הרהיטים ואריזתם בכל זמן ביום ,בלעדי אצלנו
  • רק אצלנו: הובלת דירה ברעננה והסביבה אף בשעות הערב

לשאר ההצעות במחירון ומחירים נוחים אנחנו בטלפון:

מעבר דירות ברעננה והסביבה בצורה נפלאה אך ורק עבורכם!

מעבר בין דירות זה כנראה משהו שלוקחים כמובן מאליו: הרכב הענקי ניצב למרגלות הבית, הסבלים מעלים את החפצים ולוקחים את הדברים אל ההלוקיישן החדש. מה שאנחנו רוצים לעשות הוא פשוט: לייצר אצלכם חוויה גדולה שאין לא מתחרים ממעבר הבית וכל זה מתרחש אפילו טרם ההעברה ותוך כדי התהליך. בתור התחלה, אף במקרים של העברת חדר אחד ברעננה והן במצבים של שינוע של פנטהאוז, חובתנו להעניק עבורכם את שירותי האריזה שלצידנו. כך, לא תהיה לכם התחושה לחלוטין שהינכם בעיצומו של תהליך מעבר דירה, אם כי עניין מהיר, קצר ומהנה. שלל הציוד היקרים ללבכם יאוכסנו בקרטונים בהרבה זהירות ובשיטות מארז מקצועיות להגנתם הטוטאלית. יחד עם זאת, אם דירתכם נמצאת בקומה גבוה כלשהי, וקיימים אצלכם דברים שאתם מעוניינים להעביר ללא פירוק אנו מציעים לשירותכם העברות בתים תוך שימוש במנוף. זו בעצם טכנולוגיה בטוחה שיש בה לשנות את העבודה לאמינה וזריזה מאוד. שלא יהיה לכם שום חשש: את שלל הציוד שבאמתחתכם הינכם משנעים יחד עמכם לדירתכם הנוכחית.

לשכור סבלים בעיר רעננה באתרנו בלבד

תכף אנחנו שמחים לדבר איתכם על המחירים של הובלות דירות ברעננה והסביבה. מה שאנחנו הולכים איתו כנר לרגלנו בעקביות זה להיות אמינים בלי עיגולי פינות, שירות אדיב ומחירים זולים. על-מנת להוביל דירה אתם צריכים להתחנן לבנק, לחסוך בהוצאות ולהגיד 'ביי' לכל מה שעושה לכם טוב? התשובה שלילית! מבצעים מעבר באתר שלנו! התמחורים אצלנו הינם הכי נוחים – במקרה של הובלת דירה באיזור רעננה בלי מעלית ואף בסיטואציות של הובלה של דירה קטנה של חדר. כל תחומי השינועים הם הזולים ביותר ברשת. של מי ההצלחה כאן? שלכם! עלויות הזזה של דירה בעיר רעננה

עלות זולה – הובלה של דירת 2 חדרים ברעננה – מוביל אמין וותיק – מקצועיות ואמינות ובלי חשבונות מנופחים.

מספר חדרים מחיר ממוצע
תעריף הובלה של דירת סטודיו בעיר רעננה החל מ-220 ש"ח
מחירון הובלת דירת 2 חדרים באיזור רעננה 600 – 1220 ₪
מחירון הובלת דירות 3 חדרים ברעננה החל מ-1190 ש"ח
מחירים של העברה של דירה בת ארבעה חדרים באיזור רעננה 1940 ש"ח
עלות מעבר דירה עם חמישה חדרי שינה באיזור רעננה החל מ-2200 ש"ח
טיפולי אריזה של דירות ברעננה 30-31 ₪ לקרטון
השכרת מנוף הובלה של דירת חדר . תוספת של 240 ש"ח

הובלה של דירת 2 חדרים ברעננה – תנו לנו לעשות לכם את העבודה המייגעת – מחירים זולים ואחריות מקיפה.

הובלה של דירת 2 חדרים ברעננה

תתנו תשלום רק על השירות וכאן זה נגמר .

השירות שאנו מציעים מותאם עבורכם ברמה הכי אישית. מה הכוונה? הוציאו את פנקס הצ'קים על מה שהכרחי והינכם נצרכים אליו בלבד. איננו מתאימים מחיר למה שאנחנו מציעים בצורה של עלות קבועה מראש, עלות רף מנדטורית לכל מזמין וכו'. המקצוענים שאנו מצמידים אליכם ידאגו עבורכם לתמחור שמתאים לגמרי לאופי המעבר שאתם רוצים, לרמת הארגון שלה, מס' הסבלים הנדרשים, ומה הם התנאים בדיוק. הוציאו מזומן במינימום של המינימום ומשיגים בצורה מקסימלית!