הובלה של דירת סטודיו ברעננה


השאירו פרטים בטופס
וקבלו עד 5 הצעות מחיר

תרתם אחר מעבר ברעננה פלוס שירותי מארז? אתם במקום הנכון!

התעריפים הנמוכים ביותר במדינה להובלה של דירת סטודיו ברעננה – תוכלו למצוא אך ורק כאן באתר.


נבצע עבורכם את שלב האריזה, נפרק את הריהוט בידיהם של סבלים אמינים, בלי אותיות קטנות בתשלום

בשעה טובה עוברים דירה בעיר רעננה

העברת דירה ברעננה והסביבה תוך שימוש ברכב רב-עוצמה שאנו מביאים, זה רעיון טוב בגלל מספר עניינים: קלות רבה כי לא מחובתכם לשבור את הראש על הובלה, העברה צ'יק צ'ק ככל הניתן לדירתכם הבאה שוודאי הינכם מתרגשים לחיות בתוכה וגם תעריף נפלא שמשגעת גם אותנו בכל פעם כאשר הצוות שלנו מעניק ככה. מעבר ברעננה העתיד! צריכים הצעות להעברת בית עם גינה באיזור רעננה תמהים כמה תשלמו על הזזה של בתים באיזור רעננה ומה מספר האזרחים שנמצאים בקרבתכם באיזור מצוין זה? התשובה בעוד רגע.

  • לארוז ולפרוק חפצים של דירות מגורים בעיר רעננה התעריף והעלויות הכי זול!
  • השיגו מעבר דירה עם מערכות הנפה מתקדמות בבת-ים ברעננה
  • נבצע עבורכם את שלב האריזה בכל זמן ביום ,בלעדי אצלנו
  • רק אצלנו: שינוע בתים בעיר רעננה אפילו בלילות

לרשימת ההצעות המלאה בתמחור ותמחורים נוחים דברו איתנו:

העברת דירה בעיר רעננה ברמה שונה לטובתכם ותו לא!

מעבר בין דירות זה עסק אשר ישראלים רבים נוטים לתפוס כדבר של 'מה בכך' – הרכב עם הקונטיינר המגיעה, הסבלים מעלים את הדברים וסוחבים אותם שנית לתוך ההלוקיישן החדש. מה שאנחנו רוצים לעשות הוא פשוט: לתת לכם רמה גבוהה מהרגיל מהעברת הדירה וכל זה מתחיל טרם המעבר ולאורך ההובלה. נציין, שהן במצב של העברת חדר אחד בעיר רעננה ואף בעת הובלת וילה ענקית, כל רצוננו זה לפנק אתכם ולשלוח את האורזים שבחברתנו. באופן זה, אינכם חשים בכלל שהינכם בעיצומו של תהליך מעבר דירה, אלא פשוט עוברים! שלל הדברים שוודאי שיש לכם ערך סנטימנטלי אליהם, או לכל הפחות כספי, יאוכסנו בקופסאות קרטון בצורה מסודרת ויוארזו בשיטות אמינות ובטוחות למען הגנה מושלמת. ד"א, אם דירתכם ממוקמת בקומה רביעית, חמישית וכו', וקיימים אצלכם חפצים ופריטים שתרצו להוביל מבלי לפרק אותם, נשמח להציע לכם שינוע דירות עם מערכת הנפה. זוהי שיטת הובלה נוחה שמסוגלת לשנות את העבודה למוגנת ויעילה מאוד. אל חשש: את כלל הציוד אשר ברשותכם הינכם מביאים עמכם לדירה הנוכחית שלכם.

להשיג שירות מעבר דירה באיזור רעננה כאן בלבד

כעת אם כך אנחנו רוצים לדבר איתכם על המחירים של הובלות דירה ברעננה. מה שבאופן קבוע אנחנו הולכים לפיו בעקביות זה רצינות בלי עיגולי פינות, לתת מענה באדיבות ותמחור הוגן. ע"מ להתחיל העברה הינכם אמורים להתחנן לבנק, לחסוך בהוצאות או לחלופין להפסיק עם מה שעושה לכם טוב? התשובה היא 'לא'! עוברים דירה איתנו! התמחורים באתר הם חד משמעית הכי מומלצים – גם במקרים של העברה של דירות ברעננה בלי ליפט ובסיטואציות של העברה של חדר יחיד. כלל התחומים של מעבר הם הנוחים ביותר שיש, אצלנו. מי מרוויח מכל זה? של מי הרווח? אתם! תעריפי מעבר דירה באיזור רעננה

אל תפספסו: הובלה של דירת סטודיו ברעננה – מחירונים נוחים עוד כמה זמן נשאר לדיל: 3 ימים נותרו!

מס' חדרי שינה מחיר ממוצע
תמחור העברת דירה של חדר באיזור רעננה החל מ-210 ש"ח
מחיר הובלה של דירה בת 2 חדרים ברעננה 630 – 1130 ₪
תעריף הובלת דירות 3 חדרים ברעננה והסביבה החל מ-1090 ש"ח
תעריף העברה של דירה בת ארבעה חדרים בעיר רעננה 1980 ש"ח
מחירים של מעבר דירה עם חמישה חדרי שינה ברעננה החל מ-2130 ש"ח
עזרה בפירוק ואריזה של דירות ברעננה 30-35 ₪ לקרטון
השכרת מנוף הובלה של דירה קטנה . תוספת של 260 ש"ח

רצינות ואחריות – הובלה של דירת סטודיו ברעננה – עם מובילים עם ותק רב שמבינים את ביצוע ההובלה.

הובלות של דירת סטודיו ברעננה

הוציאו מזומן רק על השירות בלבד .

שירותינו מתאים את עצמו אליכם. מה זה אומר? אתם מוציאים ארנק על מה שהכרחי ואתם צריכים וצורכים. אין אצלנו מצב בו אנו מצמידים מחיר לעזרה שאנחנו נותנים בצורה של מחיר פיקס, תעריף מינימום לכל הזמנה ודומיהם. המקצוענים שנביא לכם ידאגו לכם לתמחור שמתאים בדיוק לאופי המעבר שאתם צריכים, את היקף ההובלה, מס' הסבלים הנצרכים ותנאי ההובלה. תתנו תשלום במינימום של המינימום ומשיגים במקסימום האפשרי!